חברת DELUXE הפקות מציעה לכם את השירות "אישורי הגעה והושבת אורחים". הזמנת האורחים לחתונה, קבלת אישורי הגעה והושבתם לפי סידור הישיבה שעמלתם עליו תקופה ארוכה – כל אלו דורשים מכם זמן ומאמץ רב ולפעמים אתם אף נאלצים לגייס לעזרתכם את החברים הקרובים כדי להתמודד עם העומס. כדי למנוע מכם ומקרוביכם את עוגמת הנפש ולפנות זמן יקר כדי לעסוק בארגון החתונה, אנו מציעים לכם להתייעל ולהשאיר את כל העבודה הקשה בשבילנו. לשם כך הקמנו את השירות "אישורי הגעה והושבת אורחים".

 

אישורי הגעה באמצעות שליחת SMS:

הודעת ה-SMS הראשונה תישלח אל המוזמנים שבועיים לפני מועד החתונה והיא תכלול לינק המוביל לאתר ייעודי שבו הם יתבקשו לאשר את הגעתם. כל המידע יישמר בצורה מסודרת באתר וכך תוכלו לעקוב אחר אישורי ההגעה. יומיים לאחר משלוח ההודעה הראשונה, נציגינו יתקשרו אל כל המוזמנים אשר לא אישרו הגעה כדי להזכיר להם לעשות זאת. ביום החתונה ישלח SMS תזכורת נוסף עד השעה 12:00 בצהריים בצירוף הוראות הגעה לאירוע לפי WAZE. לבסוף, SMS אחרון יישלח לכל האורחים בסוף האירוע שבו נודה לכולם על הגעתם.

כעת, כל שעליכם לעשות זאת לשלוח אלינו את רשימת האורחים שלכם בקובץ EXEL בצירוף שם פרטי, שם משפחה, מספר טלפון נייד וכמות האנשים מאותה משפחה ואנחנו כבר נדאג לכל השאר.

 

עלות השירות: תשלום מינימלי - 600 ש"ח או 200 מספרי טלפון. שירות שתינתן עבור כל מספר טלפון נוסף מעל 200 יחוייב ב-2.50 ש"ח.

 

להזמנת השירות חייגו: 0523-40-60-11.

 

הושבת אורחים:

בעזרת מערכת ייעודית המראה את סידור השולחנות באולם האירועים, תוכלו להושיב את כל המוזמנים לפי הקבוצות הבאות: משפחה, חברים קרובים, קולגות מהעבודה ועוד. חשוב לזכור כי השולחנות צריכים להיות מיושבים עד השעה 12:00 בצהריים ביום החתונה. לאחר שסיימתם את תהליך הקצאת המקומות, כל אחד מהאורחים יקבל מאיתנו הודעת SMS עם מספר השולחן שלו. בעת הגעתם אל האולם, נציגים מטעם חברת "DELUXE" ידאגו ללוות את האורחים למקומותיהם. בנוסף לכך, נציגינו ידאגו כי לא יפתחו באולם שולחנות נוספים ללא צורך.

 

עלות השירות: 

עד 300 אורחים: 2 דיילים - 1,200 ש"ח.

מעל 300 אורחים: כל דייל נוסף - 550 ש"ח

המחירים תקפים לאזורים מאשדוד עד נתניה. לאזור ירושלים/דרום/צפון ידרש תשלום נוסף עבור נסיעה בין 100-400 ש"ח.

 

להזמנת השירות חייגו: 0523-40-60-11.

 

 
מבצעים חמים!
אמצעי תשלום