כל אירוע וחגיגה – בין אם מדובר בחתונה, בר/בת מצווה, ברית, יום הולדת ועוד – צריכים להשאיר בנו את הזיכרונות הטובים ביותר למשך שנים ארוכות. וכמו שכולכם יודעים, ניתן ללכוד את כל אותם הרגעים החשובים והמשמחים של חיינו באמצעות צילום תמונות ווידאו.

אנו בחברת "DELUXE" מאמינים כי בחירת צלמי סטילס וצלמי וידאו לפי טעמכם האישי זוהי אחת ההחלטות החשובות ביותר בכל אירוע ואין להקל בה ראש.

חברת "DELUXE" מספקת מגוון רחב של שירותי סטילס ושירותי וידאו: צילום כל סוגי האירועים, צילום קליפים וצילומים לפני האירוע ("Love Story", "Trash the Dress", בוק בר/בת מצווה ועוד).

חברת "DELUXE" מעמידה לרשותכם את הצלמים המקצועיים ביותר, בעלי ותק של מעל לעשרה שנים. המקצועיות הגבוהה של הצלמים שלנו מאפשרת לבצע את הצילומים בלוקיישנים מגוונים, בסגנונות שונים (קלאסי, וינטג', מודרני) ועל ידי שימוש בטכנולוגיות חדשניות ואפקטים מתקדמים. צלמי סטילס שלנו מצלמים בציוד של "Nikon"/"Canon" וצלמי וידאו במצלמות וידאו מקצועיות של חברת "Panasonic". אנו נוכל להעמיד לשירותכם גם צילומי וידאו באמצעות מצלמת רחף או רחפן. חברתנו מספקת צילומי וידאו באיכות של HD/DSLR.

 

"DELUXE" – צילום אירועים מקצועי.

 

חתונה:

 

בר/בת מצווה:

 

ברית/ה:

 

 
מבצעים חמים!
אמצעי תשלום